08/09.10.2016 - kolejny weekend Wisełki

Już w najbliższy weekend na boisko wybiegną zawodnicy Klubu Sportowego Wisełka Bydgoszcz-Fordon.

W sobotę 4 kolejkę Ligi Orlika rozegrają piłkarze Orlika Starszego (2006). Tym razem gospodarzem rozgrywek będzie zespół JSS II Bydgoszcz. Miejsce ul Sardynkowa 7 (przy SP 64), Bydgoszcz. Zbiórka zawodników 10:15. Mecze rozgrywamy w godz. 10:30, 11:00 oraz 12:30. Oprócz gospodarzy naszymi przeciwnikami będą zespoły Gwiazdy Bydgoszcz oraz Wisełki Solec Kujawski. Skład: Jan Lewandowski, Olaf Głyżewski, Jakub Siekierkowski, Paweł Sobkowiak, Jan Skonieczny, Dominik Szczepaniak, Szymon Karpiński, Mikołaj Gnutek, Maks Łubecki, Gracjan Nowakowski.

Nieco później na boisko wybiegnie drużyna Orlika młodszego (2007), która będzie gospodarzem turnieju. Miejsce: Orlik przy Piwnika-Ponurego 10, a zbiórka 12.40. Rywalami będą drużyny z Dąbrowy Chełmińskiej, Wisełki Solec Kujawski i Wisły Fordon. Turniej rozpocznie się o godzinie 13.00.

Z kolei 3 kolejkę rozegrają zawodnicy w kategorii Żak. Jako pierwsza w sobotę od godziny 10.00 zagra drużyna nr II, która zmierzy się na Orliku przy ul. Kościuszki 37a. Rywalami będą drużyny Zawiszy Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz i Wisły Strzelce Górne. W niedzielę do rywalizacji przystąpi drużyna nr I, która zagra w Solcu Kujawskim z gospodarzami Unią Solec Kujawski i BKSem Bydgoszcz. Turniej na Orliku przy ul. Tartacznej 25, a zbiórka o 11.30.

Liga młodzika 5 kolejka

W ramach 5 kolejki Ligi Młodzika w niedzielę 09.10.2016 na godzinę 10:30 jedziemy do Serocka ul. Wyzwolenia na mecz z Pomorzaninem.

Zawodnicy zbiórka o godzinie 9:50 zabieramy legitymacje, ochraniacze.

Wytypowany skład na to spotkanie:

1. Kacper Karólczak

2. Piotr Lewandowski