2 miejsce Wisełki w finale Deichmann Cup 2016.

Za nami Finał Miejski Deichmann Cup 2016. Miło mi poinformować, że z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w nim drużyna reprezentująca Wisełkę jako Brazylia w kategorii U-9, która dotarła do wielkiego finału i dopiero tam zaznała smaku porażki, ostatecznie zajmując 2 miejsce!

Był to jak do tej pory najlepszy wynik w historii występów drużyn reprezentujących Wisełkę w tych rozgrywkach. Do tej pory udawało się dwa razy zdobyć 3 miejsce, również w kategorii U-9, a było to rok i dwa lata temu.

Nasza srebrna drużyna grała w składzie: Adrian Chudziński, Maks Sikora, Mati Poliwodziński, Wojtek Maciejewski, Patryk Kowalski, Mati Piątek, Szymon Pączek, Oskar Kopras, Szymon Matyjasek i Jarek Marchewka.

Dodam jeszcze, że również w kategorii U-9 najlepszym strzelcem turnieju został Stasiu Kotlęga występujący w Argentynie, a Adrian Chudziński z Brazylii dostał wyróżnienie dla bramkarza.

Powiązana galeria: