6 miejsce Orlika młodszego w Halowych Mistrzostwach Gdańska.

Zakończyły się Halowe Mistrzostwa Gdańska w Piłce Nożnej, w których brała udział nasza drużyna Orlika młodszego.

Po wczorajszych meczach, w których odniosła 5 zwycięstw i 1 remis, dziś poszło trochę gorzej - 2 porażki i 1 wygrana. Ostatecznie nasza drużyna została sklasyfikowana na 6 miejscu, a turniej wygrała drużyna AS Pomorze Gdańsk, która okazała się lepsza od naszej drużyny w 1/4 finału. Podium uzupełniły drużyny Małego Jezioraka Iława i Bałtyku Gdynia. Udział brało 14 drużyn.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Wisełki - Wojtek Maciejewski, który strzelił 10 goli!

Wisełka grała w składzie: Maks Kordas, Mateusz Poliwodziński, Wojciech Maciejewski, Szymon Matyjasek, Maks Sikora, Szymon Pączek, Jarek Marchewka i Patryk Kowalski.

Dodam jeszcze, że gra naszej drużyny została zauważona przez innych, co zaowocowało zaproszeniem jej na silnie obsadzony turniej, który będzie organizowany przez klub Arka Gdynia.

Powiązana galeria: