Arka Gdynia Christmas Cup - 2 miejsce w kat. U-10.

Z bardzo dobrej strony pokazały się wczoraj nasze drużyny Orlika młodszego (U-10) i Orlika starszego (U-11), które wzięły udział w cyklu turniejów Arka Gdynia Christmas Cup.

W turniejach udział bierze 10 drużyn podzielonych na 2 grupy po 5 zespołów. W zależności od zajętego miejsca w grupie gra się później w meczach o 1, 3, 5, 7 i 9 miejsce.

Jako pierwsi grali zawodnicy rocznika 2007, którzy fazę grupową przeszli jak burza, odnosząc komplet zwycięstw, co zapewniło im udział w wielkim finale. I dopiero w finale zaznali smaku porażki przegrywając 0:1 z drużyną Jaguara (Lechii) Gdańsk i zajmując ostatecznie bardzo dobre drugie miejsce!

Dodam jeszcze, że w tej kategorii wiekowej nasz zawodnik - Maksymilian Kordas - został wyróżniony indywidualnie, za najlepszego bramkarza turnieju!

Skład: Maks Kordas, Mateusz Poliwodziński, Szymon Matyjasek, Maks Sikora, Oskar Kopras, Patryk Kowalski, Jarek Marchewka i Szymon Pączek.

Wyniki: Wisełka - AS Pomorze 1:0 (Pączek); Wisełka Wisełka - Dragon Bojano 3:2 (Kowalski 3); Wisełka - EX Siedlce Gdańsk 4:0 (Pączek 2, Kowalski, Kopras); Wisełka - Arka Gdynia B II 4:0 (Matyjasek, Kopras, Marchewka, Kowalski); Wisełka - Jaguar (Lechia) Gdańsk 0:1.

Klasyfikacja końcowa: 1. Jaguar (Lechia) Gdańsk, 2. KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon, 3. Dragon Bojano, 4. Gedania Gdańsk, 5. EX Siedlce Gdańsk, 6. Jedynka Reda, 7. Pomorzanin Gdańsk, 8. Arka Gdynia B II, 9. Arka Gdynia B I, 10. AS Pomorze.

Wyniki U-11 wkrótce.

Powiązana galeria: