Arka Gdynia Christmas Cup - 3 miejsce w kat. U-11.

Po sukcesie drużyny Orlika młodszego, do zmagań w turnieju Arka Gdynia Christmas Cup w swojej kategorii wiekowej U-11 przystąpili zawodnicy Orlika starszego.

Chłopacy nie zawiedli i również stanęli na podium, zajmując 3 miejsce w klasyfikacji końcowej!

Ale aby grać o 3 miejsce trzeba było najpierw przejść fazę grupową, w której po 2 zwycięstwach, remisie i porażce chłopacy zajęli 2 miejsce. Jak się później okazało jedyna porażka, której doznali była z późniejszymi zwycięzcami turnieju. W meczu o 3 miejsce o wyniku musiała decydować seria rzutów karnych, w której nasi zawodnicy byli bezbłędni!

W ocenie organizatorów zawodnik Wisełki Wiktor Majer został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Gratulacje!!!

Wisełka grała w składzie: Janek Lewandowski, Olaf Głyżewski, Janek Chilewski, Gracjan Nowakowski, Szymon Karpiński, Wiktor Majer, Emil Synowiec i Dominik Szczepaniak.

Wyniki: Wisełka - Arka Gdynia Żółta 0:0; Wisełka - Jaguar (Lechia) Gdańsk 0:2; Wisełka - Dragon Bojanowo 1:0 ( Wiktor Majer ); Wisełka - Gedania Gdańsk Biali 6:1 ( Gracjan Nowakowski 2, Szymon Karpiński 2, Wiktor Majer, Dominik Szczepaniak ); Wisełka - Arka Gdynia Niebiescy 0:0 karne 4:3 ( Olaf Głyżewski, Szymon Karpiński, Wiktor Majer, Jan Lewandowski )

Klasyfikacja końcowa: 1. Jaguar (Lechia) Gdańsk, 2. Błękitni Wejherowo, 3. KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon, 4. Arka Gdynia Niebieska, 5. Dragon Bojanowo, 6.Sadownik Waganiec, 7. UKS Motława Suchy Dąb, 8. Arka Gdynia Żółta, 9. Gedania Gdańsk Biali, 10. Gedania Gdańsk Czerwoni