Czas na Młodzików!

Swoje rozrywki ligowe wznowiły już drużyny Orlika i Żaka, a teraz czas na Młodzików!

Tak się złożyło, że pierwsze dwa mecze z rundy wiosennej zostały przełożone i dopiero jutro drużyna Młodzika rozegra swój pierwszy mecz ligowy. Ale jak już wystartuje, to w ciągu niespełna tygodnia rozegra 3 mecze nadrabiając zaległości. Niestety nie wszyscy zawodnicy będą mogli pomóc, bo kilku z nich musi pauzować z powodu długotrwałych urazów i nie wiadomo kiedy będą mogli wrócić do gry, ale są też tacy, którzy przestali trenować.

A swój pierwszy wiosenny mecz ligowy drużyna Młodzika rozegra na wyjeździe z Polonią Bydgoszcz. Mecz zostanie rozegrany w czwartek 4.05.2017 o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Sportowej 2.

Spotykamy się o 16:30 przed główną trybuną stadionu żużlowego, zabieramy ochraniacze i legitymacje.

Zawodnicy powołani na mecz: Kacper Karólczak, Oliwier Woźniak , Michał Arendt, Jędrzej Jasiniecki, Franek Handke, Mateusz Mazur, Nicholas Wolosiak, Dawid Fudziński, Adam Zieliński, Bartek Choiński, Jakub Szelągowski, Jakub Jaciubek, Wojtek Jędrzejczyk,