Decathlon Fordon Cup 2018 - wyniki

Elana Toruń została zwycięzcą Decathlon Fordon Cup 2018 dla zawodników z rocznika 2006 i młodsi. Dwie drużyny Wisełki zajęły odpowiednio 4 i 5 miejsce.

Na starcie zawodów zgromadziło się 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Po zaciętych meczach z grupy A do półfinałów awansowała Olimpia Grudziądz oraz Wisełka I Fordon, z grupy B natomiast Elana Toruń i MKS Łochowo. Pierwszym finalistą została Olimpia Grudziądz, która w karnych pokonała zespół MKS Łochowo. W drugim półfinale drużyna gospodarzy Wisełka I musiała uznać wyższość Elany przegrywająć 1:2 i to Torunianie jako drudzy awansowali do finału.

Finał to już znakomita gra zawodników Elany, którzy pokonują Olimpię Grudziądz i zostają zwycięzcą Decathlon Fordon Cup 2018. W meczu o 3 miejsce MKS Łochowo pokonuje Wisełkę I 1:0 strzelając bramkę w końcówce spotkania. 5 miejsce przypadło drugiej drużynie Wisełki, która w karnych zwycięża zespół Szkoły Futbolu Junior Nakło. 7 miejsce w turnieju zajął zespół Kikolanki Kikół, który pokonał drużynę Gryfa Sicienko.

Królem strzelców został Marcin Kościelecki z Elany Toruń zdobywca 7 bramek, zaś najlepszym bramkarzem Maksymilian Sikora z Wisełki II Fordon.

Dziękujemy firmie Decathlon za ufundowanie nagród. Podziękowania również dla trenerów oraz rodziców zawodników Wisełki za pomoc przy organizacji turnieju.