Drużyny Młodzika wznawiają treningi.

Zbliża się do końca przerwa wakacyjna od treningów dla drużyn Wisełki. Dzisiaj informujemy o najbliższych treningach dla drużyn Młodzika starszego (2005) i młodszego (2006).

Treningi wznawiamy 1 sierpnia. Odbywać się one będą na stadionie przy ul. Piwnika-Ponurego 10. Pierwsze dwa treningi odbędą się we wtorek 1 sierpnia i czwartek 3 sierpnia w godzinach 17.30 - 19.00. W kolejnym tygodniu, tj. poniedziałek 7 sierpnia obie drużyny wyjeżdżają na obóz do Okonin Nadjeziornych, gdzie do 14 sierpnia będą przebywać i trenować w ośrodku "4 Korty". Dalszy harmonogram wkrótce.

Dodatkowo w dniu 3 sierpnia, po treningu, o godzinie 19.00 zapraszamy wszystkich rodziców zawodników z grupy Młodzika na spotkanie (które odbędzie się na stadionie przy szatniach) dotyczące wyjazdu na obóz i przygotowań do nowego sezonu.

Na treningi zapraszamy również wszystkich chętnych chłopców z roczników 2005-2006, którzy chcieliby rozpocząć treningi w KS Wisełka i dołączyć do naszych drużyn!