Dziękujemy za 1% z podatku.

Miło nam poinformować, że wpłynęły do nas środki zebrane w ramach akcji - przekaż nam 1% swojego podatku za rok 2016.

Konto naszego Klubu zostało wzbogacone o 1.324,53 PLN! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wypełniając PITa zdecydowali się przekazać 1% z podatku na rzecz Wisełki!!!

Za otrzymane pieniądze zostały zakupione piłki w rozmiarze 5, które będą służyły zawodnikom z drużyny Młodzika starszego, którzy od sezonu 2018/2019 będą z nich korzystać już w kategorii Trampkarza.

Jednocześnie przypominamy, że od stycznia znowu będzie trzeba rozliczyć się ze swojego PITa i już dzisiaj apelujemy, by o nas pamiętać i wpisać w odpowiedniej rubryce, że chcecie Państwo przekazać swój 1% podatku na rzecz naszego Klubu!