I etap ligi orlika za nami.

Dzisiaj zakończył się pierwszy etap rozgrywek Ligi Orlika Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, w której biorą udział dwie nasze drużyny.
Jak na razie nasze drużyny spisały się na piątkę i pewnie wygrały swoje rozgrywki grupowe! Drużyna Orlika starszego (rocznik 2006) okazała się najlepsza w grupie 15, zdobywając w 12 meczach 29 punktów (9 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka). W pokonanym polu pozostawiał za sobą drużyny Wisełki Solec Kujawski, Gwiazdy Bydgoszcz i Juventusu II Bydgoszcz.

Z kolei drużyna Orlika młodszego (rocznik 2007) wygrała zmagania w grupie 14. Jej bilans po 12 meczach to 31 punktów (10-1-1), a w pokonanym polu pozostawiła drużyny LZS Dąbrowa Chełmińska, Wisełka II Solec Kujawski i Wisła Fordon.

Teraz przed naszymi drużynami II etap rozgrywek, który zapewne będzie bardziej wymagający. Otóż w drugim etapie rywalami naszych zespołów będą drużyny, który podobnie jak nasze wygrały zmagania w swoich grupach. Rywali w dalszym etapie rozgrywek powinniśmy poznać do 12 października, a kolejną kolejkę, już w nowych grupach zagramy za tydzień.