II kolejka ligi Orlika.

Przed nami druga kolejka ligi Orlika, w której nasze drużyny rozegrają mecze z tymi samymi drużynami co w miniony weekend, więc wszystkie drużyny będą miały okazję do rewanżu. Zmienią się tylko gospodarze turniejów.

Pierwsi zaprezentują się chłopacy z Orlika starszego, którzy rozegrają swój turniej w roli gospodarza już w sobotę. Start przewidziany jest o godzinie 13.00, a turniej rozegrany zostanie na orliku przy Piwnika-Ponurego 10. Rywalami będą drużyny JSS II Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz i Wisełki Solec Kujawski.

Z kolei w niedzielę zagrają Orlicy młodsi, którzy zagrają na turnieju organizowanym przez Wisłę Fordon, na stadionie przy ulicy Sielskiej. Pierwszy mecz o godzinie 14.30, w którym zagramy z Dąbrową Chełmińską. W dalszej kolejności czekają zawodnicy Wisełki II Solec Kujawski i gospodarze.