Jutro 2 kolejka - gra drużyna Orlika młodszego.

Drużyna Orlika młodszego nie ma czasu wytchnienia! Wczoraj grała awansem turniej w ramach IV kolejki, a już jutro czeka ją kolejny turniej w ramach 2 kolejki Ligi Orlika.

Tym razem, to Wisełka będzie pełnić rolę gospodarza, a turniej zostanie rozegrany na boisku Orlik przy ul. Piwnika-Ponurego 10. Start o godzinie 13.00.

Rywale podobnie jak w czwartek: Gryf Sicienko, Bzyki Żnin i Noteć Inowrocław. Nasza drużyna będzie bronić pozycji lidera, którą wywalczyła wczoraj i będzie chciała jeszcze zwiększyć swoją przewagę w tabeli. Już dziś serdecznie zapraszam do przybycia i kibicowania wszystkim zespołom!

Zawodnicy powołani: A.Chudziński, M.Poliwodziński, Sz.Matyjasek, W.Maciejewski, P.Kowalski, J.Marchewka, O.Kopras, A.Okoński i E.Kluczyński.