Kolejna kolejka Ligi Orlika K-PZPN.

W niedzielę Orlik starszy (2006) rozegra 3 kolejkę Ligi Orlika KPZPN. Tym razem gospodarzem będzie zespół Victorii Niemcz. Miejsce rozegrania meczów: Żołędowo ul. Bydgoska. Zbiórka zawodników godz. 12:00.

Jeśli nasza drużyna zaprezentuje się tak jak w ostatnim turnieju, to już w niedzielę może zapewnić sobie zwycięstwo w swojej grupie, mimo że do rozegrania pozostanie jeszcze jeden turniej! Życzymy powodzenia!

Mecze:

Wisełka - Victoria Śliwice 12:30

Wisełka - Victoria Niemcz 13:30

Wisełka - Chemik III Bydgoszcz 14:00

Skład: Jan Lewandowski, Olaf Głyżewski, Jakub Siekierkowski, Jan Skonieczny, Dominik Szczepaniak, Wiktor Majer, Szymon Karpiński, Jan Chilewski, Gracjan Nowakowski, Maks Łubecki, Mikołaj Gnutek, Paweł Sobkowiak.

W sobotę za to zagra drużyna Orlika młodszego, dla której będzie to już ostatni turniej w swojej grupie. Będzie zatem broniła pierwszego miejsca, które obecnie zajmuje i by tak się stało wystarczą jej tylko i aż dwa zwycięstwa.

Turniej zostanie rozegrany na Orliku w Zielonczynie, a gospodarzem będzie drużyna Gryfu Sicienko. Mecze Wisełki:

KS Wisełka - Gryf Sicienko 16.00

KS Wisełka - Bzyki Żnin 17.00

KS Wisełka - Noteć MP II Inowrocław 18.00

Skład: M.Kordas, M.Poliwodziński, Sz.Matyjasek, S.Kotlęga, M.Sikora, P.Kowalski, Sz.Pączek, A.Okoński, O.Kopras, J.Marchewka