Kolejny ligowy weekend KS Wisełki

W najbliższy weekend na boisko po raz kolejny wybiegną piłkarze KS Wisełki.

Piłkarze Orlika starszego (2006) 3 kolejkę Ligi Orlika tym razem rozegrają na obiektach Gwiazdy Bydgoszcz. Adres: Bronikowskiego 45, Bydgoszcz. Pierwszy mecz rozegramy w sobotę o godz. 10:00 (zbiórka 09:40). Początek kolejnych meczów 11:00 i 12:00. Rywale: JSS II Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Gwiazda Bydgoszcz.

Z kolei zawodnicy Orlika młodszego (2007) swoją kolejkę rozegrają w niedzielę, w Solcu Kujawskim na orliku przy ul. Tartacznej. Pierwszy mecz o godzinie 13.30 (zbiórka 13.10), a rywalami będą Wisła Fordon, Wisełka Solec Kujawski i Dąbrowa Chełmińska.

Drużyny Żaka swoje turnieje rozegrają w sobotę (Wisełka I) i niedzielę (Wisełka II). W sobotę będziemy gospodarzami, a początek turnieju, który rozegramy na orliku przy Piwnika-Ponurego 10, wyznaczono na 13.00. Rywale to BKS Bydgoszcz i Unia Solec Kujawski. W niedzielę za to II drużyna uda się na turniej do Dobrcza, gdzie czekają gospodarze, czyli Wisła Strzelce Górne oraz Gwiazda Bydgoszcz i Zawisza Bydgoszcz. Pierwszy mecz o 14.30.