Letni obóz piłkarski - Okoniny Nadjeziorne 2017.

Mimo, że za nami dopiero koniec rundy jesiennej, to już dzisiaj informujemy o letnim obozie w 2017 roku, który organizowany będzie w Okoninach Nadjeziornych w ośrodku "Cztery Korty".

Obóz będzie organizowany w dwóch turach:

1. Pierwsza dla chłopców z roczników 2004-2006, którzy w nowym sezonie będą występowali w lidze Młodzika, w terminie 7-14 sierpnia 2016 r. Szacunkowy koszt obozu to 850 - 900 zł (w zależności od ilości uczestników).

2. Druga dla chłopców z roczników 2007-2008, którzy będą grać w lidze Orlika, w terminie 14-20 sierpnia 2016 r. Szacunkowy koszt obozu to 750 - 800 zł (w zależności od ilości uczestników).

Już dzisiaj zapraszam do zgłaszania uczestnictwa w obozie. Liczba osób, która może wziąć w nim udział jest ograniczona i będzie decydować kolejność zgłoszeń. Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku, płatność za obóz będzie rozłożona na raty. Termin płatności pierwszej zaliczki w kwocie 200 zł, to 15.01.2017 r. Zaliczki płatne przelewem na konto Klubu. Chęć uczestnictwa można zgłaszać mailowo: wiselka2015@gmail.com lub u trenerów.

Apelujemy do rodziców, by ułożyli swoje plany urlopowe tak, by każdy zawodnik mógł wziąć udział w obozie, który będzie stanowił bezpośrednie przygotowanie do nowego sezonu. Obóz to też świetna forma integracji drużyny i sposób na udane wakacje!