Liga Wojewódzka Młodzika Młodszego - zaczynamy

Jutro (29.08) drużyna Młodzika Młodszego (2006) rozegra swój pierwszy mecz ligowy. W związku z reorganizacją rozgrywek ligowych oraz dzięki bardzo dobrej postawie naszego zespołu w ubiegłym sezonie przyjdzie nam rywalizować po raz pierwszy w historii KS Wisełka w 1 lidze wojewódzkiej. Naszym przeciwnikiem będzie zespół UKS Gol Brodnica.

Miejsce rozegrania spotkania: boisko trawiaste ul. Piwnika Ponurego 10. Start godz. 17:00 ( zbiórka zawodników 16:30)

Skład: Jakub Siekierkowski, Adam Zieliński, Wiktor Majer, Szymon Karpiński, Jakub Kopacki, Jan Chilewski, Paweł Sobkowiak, Olaf Głyżewski, Jan Skonieczny, Maksymilian Łubecki, Gracjan Nowakowski, Jan Lewandowski, Patryk Kowalski, Szymon Pączek, Maksymilian Kordas.

Zabieramy żółte stroje Protektor, żółte getry, ochraniacze. Zawodnicy, którzy mają przy sobie kartę zdrowia także obowiązkowo przynoszą je na mecz.