Orlicy poznali rywali w II etapie rozgrywek!

W dniu dzisiejszym drużyny Orlika poznały kolejnych rywali, z którymi zagrają w II etapie rozgrywek ligi Orlika K-PZPN.

Przypomnę, że po wygraniu swoich grup, w drugiej turze nasze drużyny zmierzą się ze zwycięzcami innych grup. I tak w grupie 3A, zagra drużyna Orlika starszego, czyli Wisełka II Bydgoszcz-Fordon. Jej rywalem będą drużyny Gryfu Sicienko, Dębu Potulice i MKS Łochowo. Gospodarzem pierwszego turnieju będzie drużyna z Sicienka.

W grupie 4A zagra z kolei drużyna Orlika młodszego, czyli Wisełka I Bydgoszcz-Fordon. Jej rywalem będą drużyny Victorii Niemcz, GLKSu Osielsko i Chemika Bydgoszcz, a gospodarzem pierwszego turnieju będzie Victoria Niemcz.

Terminy turniejów zostały ustalone w następujących terminach: 15-16.10.2016, 22-23.10.2016, 29-30.10.2016 i 5-6.11.2016 roku.

Naszym Orlikom życzymy powodzenia w kolejnej fazie rozgrywek!