Orlicy wygrali Mały Rycerz Cup!

Drużyna Orlika młodszego wzięła wczoraj udział w turnieju Mały Rycerz Cup, organizowanym przez SP Zawisza Bydgoszcz.

I podobnie jak Żacy również Orlicy cieszyli się ze zwycięstwa, tak więc niedziela była bardzo udanym dniem w wykonaniu naszych młodych zawodników!

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". Do rozegrania było zatem 7 meczy, z których pierwsze 6 wygraliśmy z dorobkiem bramkowym 22-0, zapewniając sobie końcowe zwycięstwo! W ostatnim pojedynku doznaliśmy porażki 0:1 popisując się seryjną nieskutecznością, spowodowaną chyba rozluźnieniem po zapewnieniu sobie wygranej.

Do sukcesu drużynowego dodać jeszcze trzeba indywidualne wyróżnienie dla Oskara Koprasa, który został królem strzelców z 7 golami na koncie!

Wyniki Wisełki:

KS Wisełka - Mały Piłkarz Inowrocław 1:0 (Kowalski)

KS Wisełka - Chemik Bydgoszcz 5:0 (Sikora 2, Kopras, Maciejewski, Marchewka)

KS Wisełka - Juventus Bydgoszcz 4:0 (Kopras 2, Sikora, Maciejewski)

KS Wisełka - Elana Toruń 3:0 (Kowalski 2, Marchewka)

KS Wisełka - Dąb Potulice 6:0 (Kopras 3, Sikora 2, Marchewka)

KS Wisełka - Zawisza II Bydgoszcz 3:0 (Kopras, Sikora, Maciejewski)

KS Wisełka - Zawisza Bydgoszcz 0:1

Skład Wisełki: A. Chudziński, M. Poliwodziński, M. Sikora, W. Maciejewski, P. Kowalski, J. Marchewka, O. Kopras.

Końcowa klasyfikacja:

1. KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon