Orlik młodszy 4 drużyną w Polsce!!!

Drużyna Orlika młodszego (2008), która brała udział w finałowym turnieju "Z podwórka na stadion, o Puchar Tymbarku", po emocjonujących meczach i walce do samego końca, zajęła w nim ostatecznie bardzo dobre 4 miejsce!!!

Po emocjach w fazie grupowej, wczoraj były rozgrywane mecze pucharowe. W ćwierćfinale nasza drużyna pewnie pokonała Akademię 2012 Jaworzno (woj. śląskie) i awansowała do półfinału, w którym zagrała z Akademią Piłkarską Reissa Poznań (woj. wielkopolskie). Niestety do finału awansowali nasi rywale, a naszej drużynie pozostał mecz o 3 miejsce, w którym mierzyliśmy się z Akademią Młodych Orłów Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie). I tu (niestety) ponownie lepsi okazali się rywale, co oznacza, że nasza drużyna zajęła miejsce 4.

Dziś naszą drużynę czeka zasłużony wypoczynek i relaks, a ostatnim punktem pobytu w Warszawie będzie obejrzenie z trybun Stadionu Narodowego finałowego pojedynku Pucharu Polski, w którym zagra Arka Gdynia z Legią Warszawa.

Podsumowując występ naszych zawodników składam im serdeczne gratulacje za osiągnięty wynik i godne reprezentowanie naszego województwa w turnieju!!! Jesteście 4 drużyną w Polsce w swojej kategorii wiekowej!!! Fordon, Bydgoszcz i myślę, że całe województwo jest z Was dumne!!!