Orlik starszy poznał rywali w finałowej grupie!

Drużyna Orlika starszego (rocznik 2006) poznała dzisiaj rywali, z którymi zmierzy się w finałowej grupie Ligi Orlika K-PZPN.

Tradycyjnie w grupie wystąpią 4 drużyny, które zagrają o miejsca 1-4 w swojej klasie rozgrywkowej w bydgoskim okręgu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Oznacza to ni mniej ni więcej, że spośród ponad 90 drużyn, które przystąpiły do rozgrywek w tej kategorii wiekowej, nasza drużyna będzie sklasyfikowana w najgorszym wypadku na czwartym miejscu!

Zawodnicy i trener zapowiadają walkę w każdym meczu grę o zwycięstwo i walkę o końcowy sukces. A pierwszą okazję będą już mieli w najbliższy weekend, kiedy to ruszą zmagania w grupie. Terminy turniejów zostały wyznaczone na: 20-21.05; 27-28.05; 03-04.06 i 10-11.06.

A rywalami, z którymi przyjdzie zmierzyć się naszej drużynie w finałowej grupie są: Chemik Bydgoszcz, MUKS CWZS Bydgoszcz i Krajna Sępólno Krajeńskie.