Pierwsze "pudło" w sezonie halowym.

Drużyny Orlika i Żaka KS Wisełki dopiero niedawno rozpoczęły treningi na sali i tym samym zaczęły przygotowania do tzw. sezonu halowego.

Miło jest mi poinformować, że już w pierwszym turnieju, w którym wzięła udział nasza drużyna, a konkretnie Orlika młodszego (2007), udało się wywalczyć pierwsze "podium". A konkretnie w turnieju Mały Jeziorak Bio Point Cup, który został rozegrany w minioną sobotę w Iławie, drużyna pod opieką Tomasza Wysockiego zajęła 3 miejsce!

W turnieju udział wzięło 16 drużyn, z województw: pomorskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Do ustalenia klasyfikacji w turnieju, trzeba było rozegrać 9 meczy. Nasi Orlicy 5 z nich wygrali, 2 zremisowali, 2 przegrali i ten wynik wystarczył do zajęcia 3 miejsca.

Poziom całego turnieju i drużyn w nim startujących był bardzo wyrównany, zdecydowana większość meczy była "na styku", a o zwycięstwach w meczach decydowały detale lub po prostu szczęście szczęście.

Czekamy na kolejne turnieje z udziałem naszych drużyn ...