Podsumowanie weekendu w Gdyni.

W miniony weekend 4 drużyny Wisełki brały udział w turnieju Arka Gdynia Christmas Cup 2017. Podobnie jak w ubiegłym roku nasze zespoły zaprezentowały się z jak najlepszej strony!

Jako pierwsi na parkiet wybiegli zawodnicy z rocznika 2010. Nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając wszystkie mecze zdobywając 29 bramek i tracąc zaledwie 3 gole. Pierwsze miejsce w turnieju stało się faktem.

Tuż po zmaganiach 7-latków, na boisko wybiegła Wisełka 2009. Po raz kolejny nasi mali piłkarze pokazali się z jak najlepszej strony. Chłopcy 3 mecze wygrali, 2 przegrali co dało im ostatecznie 4 miejsce.

W niedziele do Gdyni udały się z kolei zawodnicy z rocznika 2007 i 2008. I znów znakomite otwarcie dnia przez naszych piłkarzy. Wisełka 2007 okazuje się najlepsza w całym turnieju nie zaznając goryczy porażki, nie tracąc nawet bramki! Na dodatek Patryk Kowalski zostaje królem strzelców, a Adrian Chudziński najlepszym bramkarzem turnieju!

Ostatnim akordem na turnieju w Gdyni był występ Wisełki 2008. Podopieczni Bartosza Wyżlica podobnie jak w ubiegłym roku zajęli 3 miejsce. Chłopcy wygrali 4 spotkania, 1 zremisowali. Udział w finale przegraliśmy gorszym stosunkiem bramek. Szymon Pączek uznany został najlepszym graczem turnieju.

Brawo zawodnicy, brawo trenerzy, brawo Wisełka!!!

Dziękujemy klubowi Arka Gdynia za zaproszenie na turniej!