Pracowity weekend zawodników KS Wisełki!

Przed nami bardzo pracowity weekend, który czeka naszych zawodników z wszystkich kategorii wiekowych: od Żaka do Młodzika!

I tak, patrząc od najstarszych, Młodzicy w niedzielę rozegrają drugą kolejkę w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Młodzika. Początek turnieju, który rozegrany zostanie w hali przy ulicy Czerkawskiej 8, wyznaczono na godzinę 10.00. A rywalami naszej drużyny będą: Polonia Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola i Jedynka II Aleksandrów Kujawski.

Drużyna Orlika starszego zagra również w niedzielę o godzinie 12.00, w hali w Wojnowie, tyle że w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Orlika. A rywalami jej będą: Gryf II Sicienko, Jedynka II Aleksandrów Kujawski i Tucholanka Tuchola.

Data: 11.12.2016 (niedziela) godz. 12.00 ( zbiórka 11:45 ) Miejsce: Hala ZS w Wojnowie

Zawodnicy powołani na II kolejkę: Jan Lewandowski, Jakub Siekierkowski, Wiktor Majer, Olaf Głyżewski, Gracjan Nowakowski, Dominik Szczepaniak, Paweł Sobkowiak, Emil Synowiec, Maks Łubecki.

Zabieramy żółte stroje. Koszt - 20 zł od zawodnika.

Z kolei drużyna Orlika młodszego udaje się na dwudniowy turniej do Gdańska, w którym udział wezmą drużyny z następujących Klubów: Jaguar Gdańsk, Mały Jeziorak Iława, AS Pomorze Gdańsk, Bałtyk Gdynia, Olimpia Elbląg, Radunia Stężyca, Sparta Sycewice, Arka Gdynia i Concordia Elbląg.

Najmłodszych, czyli Żaków też czeka w sobotę wyjazd na turniej. Pierwsza drużyna udaje się bowiem na turniej Jeziorak Cup do Iławy. W tym samym czasie druga drużyna Żaka jedzie na Kujawsko-Pomorską Halową Ligę Żaka do Sępólna Krajeńskiego, gdzie zagra z Piłkarzem Sępólno Krajeńskie, Zdrojem Ciechocinek i Szkółką Piłkarską CSiR Sępólno Krajeńskie. A w niedzielę zawodników, którzy w sobotę będą grać w Iławie również czeka występ w K-PHLŻ. Zagrają oni w hali SP 67 przy Kromera z: GLKS Osielsko, Unią Solec Kujawski i Juventusem Bydgoszcz.

Wszystkim życzymy udanych występów!