Startujemy z Kartą Klubową Wisełki!

Miło nam poinformować, że startujemy z kolejnym projektem - Kartą Klubową Wisełki!

Szczegóły z nią związane opisane są na naszej stronie w zakładce "Karta Klubowa"

W najbliższych dniach rozpocznie się dystrybucja kart, które będą przekazywane zawodnikom na treningach, by przekazali je swoim rodzicom/opiekunom.

Karta Klubowa Wisełki będzie uprawniała ich posiadaczy do określonych zniżek u Partnerów, których lista będzie publikowana na stronie i na bieżąco aktualizowana. Liczymy, że lista będzie rosła, a listę pierwszych Partnerów opublikujemy wkrótce po tym jak karty dotrą do swoich adresatów, a przynajmniej większości z nich.

Wszystkich, którzy prowadzą działalność handlowo-usługową i byli by zainteresowani, by dołączyć do grona naszych Partnerów, prosimy o kontakt mailowy na adres: wiselka2015@gmail.com