Wisełka wygrywa Rem Marco Football Maraton!

W dniu dzisiejszym na stadionie Polonii Bydgoszcz przy ul. Sportowej zostały rozegrane zawody Rem Marco Football Maraton dla zawodników kategorii wiekowej U-10.

W zawodach udział wzięło 12 drużyn: 9 z Bydgoszczy oraz 3 zaproszone z Konina, Inowrocławia i Nakła n/Notecią. Aby wyłonić zwycięzców każda drużyna musiała rozegrać 11 meczy, gdyż graliśmy systemem "każdy z każdym", a o ostatecznej klasyfikacji decydowała tabela.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy uzbierali 31 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw i 1 remis, przy bilansie bramkowym 40-3! Taki wynik sprawił, że zdecydowanie wygraliśmy Rem Marco Football Maraton!!!

Nasza drużyna grała w składzie: Maks Kordas, Mateusz Poliwodziński, Wojtek Maciejewski, Szymon Matyjasek, Patryk Kowalski, Oskar Kopras, Olek Okoński, Szymon Pączek, Maks Sikora, Staś Kotlęga i Eryk Kluczyński.

Wyniki Wisełki:

1. KS Wisełka - Juve 2 Bydgoszcz 5:0 (Kopras 3, Maciejewski, Okoński)

2. KS Wisełka - Juve 1 Bydgoszcz 1:0 (Kopras)

3. KS Wisełka - Gwiazda Bydgoszcz 1:1 (Maciejewski)

4. KS Wisełka - Zawisza Bydgoszcz 4:0 (Sikora 2, Maciejewski, Okoński)

5. KS Wisełka - Akademia Reissa Konin 2:0 (Maciejewski, Kopras)

6. KS Wisełka - Football Academy Nakło 3:1 (Maciejewski, Pączek, Matyjasek)

7. KS Wisełka - Chemik Bydgoszcz 3:0 (Pączek 2, samobój)

8. KS Wisełka - Brda Bydgoszcz 6:0 (Kopras 3, Pączek 2, Maciejewski)

9. KS Wisełka - BKS Bydgoszcz 2:1 (Kowalski 2)

10. KS Wisełka - Mały Piłkarz Inowrocław 10:0 (Kowalski 3, Kopras 2, Maciejewski, Kluczyński, Pączek, Sikora, Okoński)

11. KS Wisełka - Polonia Bydgoszcz 3:0 (Poliwodziński, Sikora, Okoński)