Żacy KS Wisełki wygrali Finał Miejski Deichmann 2017 w Bydgoszczy!!!
Drużyna Żaka (rocznik 2008) KS Wisełki Bydgoszcz-Fordon, która grała w turnieju Deichmann 2017 jako Meksyk została zwycięzcami Finału Miejskiego w Bydgoszczy w swojej kategorii wiekowej!!!
W wielkim finale pokonała 2:1 drużynę Włoch, czyli Juventusu Bydgoszcz, po bramkach Stasia Kotlęgi i ... bramkarza Kamila Krawczyka!
Dodam jeszcze, że nasza drużyna jako jedyna we wszystkich kategoriach wiekowych odniosła komplet zwycięstw licząc rundę eliminacyjną jak i turniej finałowy - 19 meczy i 19 zwycięstw!!!
Wielkie gratulacje dla całej drużyny i trenera!!!
Zwycięstwo w finale oznacza, że nasza drużyna za dwa tygodnie pojedzie na ogólnopolski turniej finałowy Deichmanna 2017, który odbędzie się w Wałbrzychu i w którym udział wezmą zwycięzcy turniejów rozgrywanych w innych miastach z całej Polski.