Żacy też wygrali w Nakle!

W minioną niedzielę chłopcy z drużyny Żaka (rocznik 2008) rywalizowali w turnieju Eurotech Mezar CUP w Nakle.

Wisełka reprezentowana była przez dwa zespoły. W stawce 10 zespołów zajęliśmy I i VI miejsce, a Eryk Kluczyński został z 8 bramkami na koncie najlepszym strzelcem turnieju!

Podczas turnieju Wisełka I rozegrała 6 meczy, które wygrała. Bilans bramkowy: 27:1!

Wisełka II rozegrała 5 meczy, 3 mecze zakończyły się wynikami remisowymi, jedno spotkanie wygraliśmy, raz schodziliśmy pokonani. Warty odnotowania jest fakt, iż awans do półfinału przegraliśmy o 1 pkt.

Poniżej wyniki naszych zespołów oraz klasyfikacja turnieju:

Wisełka I zagrała w składzie: Kamil Krawczyk, Alex Wilczoch, Eryk Kluczyński, Adam Weber, Staś Kotlęga, Szymek Pączek.

Wisełka II zagrała w składzie: Szymon Kiciński, Wojtek Gutowski, Seba Kowalczyk, Dorian Cykowiak, Mariusz Mańkowski, Michael Ilo, Mateusz Durka.

Wyniki:

Wisełka I 3:1 Football Academy Nakło I (Staś Kotlęga x2, Szymek Pączek)

Wisełka I 3:0 KS Łochowo II (Eryk Kluczyński, Szymek Pączek, Alex Wilczoch)

Wisełka I 2:0 Sparta Brodnica (Adaś Weber, Staś Kotlęga)

Wisełka I 6:0 Chojniczanka II Chojnice (Eryk Kluczyński x4, Staś Kotlęga, Szymon Pączek)

Wisełka II 1:1 KS Łochowo (Dorian Cykowiak)

Wisełka II 1:1 Pogoń Łobżenica (Mariusz Mańkowski)

Wisełka II 1:1 Chojniczanka Chojnice (Mariusz Mańkowski)

Wisełka II 7:0 Football Academy Nakło II (Dorian Cykowiak x3, Wojtek Gutowski x2, Seba Kowalczyk, Mariusz Mańkowski)

Mecz o V miejsce

Wisełka II 0:1 Chojniczanka Chojnice II

Półfinał:

Wisełka I 7:0 KS Łochowo (Eryk Kluczyński x2, Szymon Pączek x2, Staś Kotlęga x2, Adam Weber)

Finał:

Wisełka I 6:0 Chojniczanka Chojnice (Alex Wilczoch x2, Szymon Pączek x2, Staś Kotlęga, Eryk Kluczyński)

Klasyfikacja turnieju:

1. Wisełka Bydgoszcz - Fordon

2. Chojniczanka Chojnice

3. KS Łochowo

4. Football Academy Nakło

5. Chojniczanka Chojnice II

6. Wisełka Bydgoszcz - Fordon II

7. Sparta Brodnica

8. Pogoń Łobżenica

9. KS Łochowo II

10. Football Academy Nakło II

Wszystkim chłopcom biorącym udział w turnieju za postawę na boisku należą się duże brawa!