Żacy zagrają w Sępólnie.

W najbliższy weekend jako pierwsza do boju stanie drużyna Żaka, która weźmie udział w turnieju Krajna Arena Futsal Cup 2016.

Turniej, którego organizatorem jest Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim, zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 9.30 w hali sportowej przy ulicy Chojnickiej 19. Weźmie w nim udział 10 drużyn: Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Gwiazda I Bydgoszcz, Gwiazda II Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Krajna Wyrzysk, Grom Więcbork, Fala Świekatowo, LKS Kamionka Kamień Krajeński i nasza Wisełka.

Zawodnicy powołani: 1. Adrian Chudziński, 2. Mateusz Poliwodziński, 3. Wojciech Maciejewski, 4. Szymon Pączek, 5. Patryk Kowalski, 6. Oskar Kopras, 7. Maks Sikora, 8. Mateusz Piątek, 9. Szymon Matyjasek, 10. Jarek Marchewka, 11. Maks Kordas.

Koszt uczestnictwa - 23 zł od osoby (w tym ciepła zupa).

Zawodnikom życzę udanego występu i dobrej zabawy!