Zwycięstwo Orlika młodszego w Redzie!

W miniony weekend (sobota i niedziela) drużyna Orlika młodszego, złożona z chłopców rocznika 2008 wzięła udział w turnieju Nalepa Cup 2018 rozgrywanym w Redzie.

W turnieju wzięło udział 18 drużyn, a w śród nich nasza drużyna:

Grupa A: Warta Poznań, Lechia Gdańsk, Sparta Sycewice, Sztorm Mosty, UKS 1 Reda biali, GKS Kowale.

Grupa B: UKS 1 Reda, U2 Bytów, Mały Jeziorak Iława, Pogoń Lębork, Błękitni Wejherowo, Beniaminek 03 Starogard.

Grupa C: Arka Gdynia, Polonia Środa Wielkopolska, Nielba Wągrowiec, AP Szczecinek, Dragon Bojano, KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon.

Nie będziemy się rozpisywać o turnieju, ale z kronikarskiego obowiązku poinformujemy tylko, że turniej zakończył się zwycięstwem naszej drużyny!!! Gratulacje dla zawodników i trenerów!

Wisełka grała w składzie: Kamil Krawczyk, Eryk Kluczyński, Adaś Weber, Kuba Stasiak, Dorian Cykowiak, Staś Kotlęga, Szymek Pączek, Mariusz Mańkowski.