IV kolejka Ligi Orlika

W sobotę ( 19.09.2015 ) odbędzie się IV kolejka Ligi Orlika. Tym razem w obu przypadkach będziemy gospodarzami ( boisko orlik ul. Duracza ). W pierwszym spotkaniu Wisełka I zmierzy się ze swoją imienniczką z Solca Kujawskiego. Początek spotkania godz. 14:30 ( zbiórka 14:00 ). Po tym meczu swój mecz rozegrają chłopcy z Wisełki II. Naszym rywalem będzie drużyna Gwiazdy Bydgoszcz. Mecz rozpocznie się o godz 16 ( zbiórka 15:30 ).

Zawodnicy wyznaczeni na mecze.

Wisełka I - Wisełka Solec Kujawski:

- Szymon Rutkowski, Paulo Tobiasz, Olaf Głyżewski, Jakub Siekierkowski, Mateusz Poliwodziński, Miłosz Sikora, Maksymilian Sikora, Patryk Kowalski, Mateusz Piątek, Gracjan Nowakowski, Oliwier Kirchner, Szymon Pączek.

Wisełka II - Gwiazda Bydgoszcz

- Kacper Karólczak, Oliwier Lichowski, Oliwier Woźniak, Adam Zieliński, Nicholas Wolosiak, Michał Arendt, Jędrzej Jasiniecki, Mateusz Mazur, Jakub Jaciubek, Wiktor Majer, Konrad Poznań, Alex Kosecki, Antoni Lugin.