Lech Poznań interesuje się zawodnikami Wisełki!

Dobre występy w sparingach z Lechem Poznań i nie tylko, poprzedzone pracą na treningach, pod okiem naszych trenerów procentują.

Jak wiemy kilku naszych zawodników wpadło wcześniej w oko skautom Lecha Poznań i zapewne będą w przyszłości bacznie obserwowani jak się rozwijają oraz zapraszani na testy.

Ostatnio do naszego Klubu wpłynęło oficjalne zaproszenie dla Szymona Pączka i Wiktora Majera, którzy zostali zaproszeni przez Akademie Lecha Poznań na gry kontrolne. O ile dla Wicia będzie to kolejna okazja zaprezentowania się przed poznańskimi trenerami, to dla Szymka będzie to debiut w barwach Lecha. Brawo chłopcy i życzymy powodzenia!

Jak widać trenując i grając dla KS Wisełki Bydgoszcz-Fordon można się wypromować i być dostrzeżonym przez czołowe kluby z Polski grające w Ekstraklasie. A wierzymy, że to dopiero początek i inni zawodnicy wkrótce również dostaną swoją szansę, nie tylko w Lechu  ...