Rusza Liga Orlika

W nadchodzący weekend rusza prowadzona przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej liga Orlika. W sezonie 2015/2016 nasz klub, występujący po raz pierwszy pod nazwą KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon, będzie reprezentowany przez dwa zespoły.

Jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze drugiego zespołu ( w lidze będą występować jednak jako Wisełka I ). Zespół ten to istna mieszanka wybuchowa, gdyż reprezentowany jest przez chłopców z rocznika 2005, 2006, 2007, a nawet 2008. Można powiedzieć, iż jest to "tykająca bomba", która mamy nadzieję odpali w nadchodzącym sezonie :-). Naszym pierwszym rywalem będzie zespół Wdy III Świecie. Początek spotkania sobota godz. 16:00 orlik przy ulicy Duracza ( zbiórka zawodników o godz. 15:30 )

W niedziele swoje spotkanie rozegra pierwszy zespół ( Wisełka II ), który spotka się z drużyną Polonii Bydgoszcz. Mecz zostanie rozegrany na boisku przy ulicy Słowiańskiej , początek 16:30 ( zbiórka godz. 16 ). Biorąc pod uwagę zasadę "bij mistrza" nadchodzący sezon będzie na pewno sprawdzianem dla naszego zespołu. Ubiegłoroczny mistrz przystąpi do rozgrywek osłabiony brakiem Adama Wierzbickiego oraz Michała Wieczorka, którzy odeszli zespołu. Adasiowi i Michałowi oczywiście życzymy powodzenia w nowym klubie i do zobaczenia na boisku. Kadra naszego zespołu jest jednak na tyle silna, iż mamy nadzieję, że chłopcy będą prezentować sie na boisku tak samo jak w ubiegłym sezonie, a nawet lepiej.

W sezonie 2015/2016 nasze zespoły będą występować w nowym strojach ufundowanych przez firmę Protektor. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.

Informacja dla zawodników:
Przypominamy, iż każdy zawodnik obowiązkowo na mecz zabiera ze sobą komplet stroju, niebieskie getry, ochraniacze oraz legitymacje szkolną.