Rusza runda wiosenna Ligi Orlika K-PZPN!

W najbliższy weekend, po dłuuuugiej zimowej przerwie wznawia rozgrywki Liga Orlika Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnę, że w lidze występują dwie nasze drużyny. Pierwsza gra w grupie 3 i złożona jest z chłopaków urodzonych w roku 2006 i 2007, a druga gra w grupie 4, a występują w niej chłopcy urodzeni w 2005 roku.

Na inaugurację rundy wiosennej drużynę Wisełki I Bydgoszcz-Fordon czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną KS Wda III Świecie, które zostanie rozegrane w niedzielę, o godzinie 9.00 na Orliku w Świeciu przy ulicy Jana Pawła II 8. Zbiórka zawodników na miejscu o 8.30.

Z kolei Wisełka II Bydgoszcz-Fordon zagra w roli gospodarza na Orliku w Fordonie przy ul. Duracza 7. Rywalem będzie drużyna Polonii Bydgoszcz, a spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00. Zbiórka o 15:15

Zawodnicy powołani na mecze:

1. Wisełka I: Jan Lewandowski, Jan Skonieczny, Jakub Siekierkowski, Olivier Kirchner, Olaf Głyżewski, Gracjan Nowakowski, Wiktor Majer, Dominik Szczepaniak, Mateusz Poliwodziński, Wojciech Maciejewski, Mateusz Piątek, Maksymilian Sikora.

2. Wisełka II: Kacper Karólczak, Oliwier Lichowski, Adam Zieliński, Jakub Jaciubek, Michał Arendt, Mateusz Mazur, Jędrzej Jasiniecki, Nicholas Wolosiak, Paulo Tobiasz, Konrad Dzierżanowski.

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart z aktualnymi wynikami badań lekarskich obowiązkowo zabierają je na mecze! Zabieramy ze sobą również żółte stroje Protektor, żółte getry oraz obowiązkowo ochraniacze.