V kolejka Ligi Orlika

Przed nami 5 kolejka Ligi Orlika. Tym razem czekają nas wyjazdowe mecze. Wisełka II rozegra swój mecz w sobotę (26.09.2015). Naszym rywalem będzie zespół MKS Łochowo. Mecz odbędzie się na boisku Orlik w Łochowie przy ul. Wierzbowej 2 ( ZS im. Jana Pawła II ), początek godz. 13:00 ( zbiórka 12:30 ). Wisełka I z kolei udaje się do Żołędowa na mecz z GLKS I Osielsko. Start meczu niedziela (27.09.2015), godz. 10:00 (zbiórka 9:30) na boisku orlik w Żołędowie przy ul. Bydgoskiej.

Powołania na mecz:

MKS Łochowo - Wisełka II

- Kacper Karólczak, Oliwier Lichowski, Oliwier Woźniak, Adam Zieliński, Nicholas Wolosiak, Michał Arendt, Jędrzej Jasiniecki, Mateusz Mazur, Jakub Jaciubek, Wiktor Majer, Konrad Poznań, Alex Kosecki.

GLKS I Osielsko - Wisełka I

- Szymon Rutkowski, Paulo Tobiasz, Olaf Głyżewski, Jakub Siekierkowski, Miłosz Sikora, Maksymilian Sikora, Patryk Kowalski, Mateusz Piątek, Gracjan Nowakowski, Oliwier Kirchner, Szymon Pączek, Mikołaj Bus.