VI KOLEJKA LIGI ORLIKA

W niedziele ( 4.10.2015 ) piłkarzy KS Wisełka "Protektor" Bydgoszcz-Fordon czekają kolejne mecze w ramach ligi orlika. Tym razem w obu przypadkach będziemy gospodarzami ( orlik ul. Duracza ). O godzinie 15:30 zawodnicy Wisełki I rozegrają mecz ze Startem Pruszcz. Zbiórka zawodników godz. 15:00. Tuż po tym spotkaniu na boisko wybiegną piłkarze Wisełki II. Tym razem naszym rywalem będzie zespół Gwiazdy II Bydgoszcz. Początek spotkania 17:00 ( zbiórka 16:40 ).

Powołania na mecz:

Wisełka I - Start Pruszcz

- Szymon Rutkowski, Paulo Tobiasz, Olaf Głyżewski, Jakub Siekierkowski, Mateusz Poliwodziński, Miłosz Sikora, Maksymilian Sikora, Patryk Kowalski, Mateusz Piątek, Gracjan Nowakowski, Olivier Kirchner, Szymon Pączek, Dominik Szczepaniak.

Wisełka II - Gwiazda II

Kacper Karólczak, Oliwier Lichowski, Oliwier Woźniak, Adam Zieliński, Nicholas Wolosiak, Michał Arendt, Jędrzej Jasiniecki, Mateusz Mazur, Jakub Jaciubek, Wiktor Majer, Antoni Lugin.

Powołania na mecz: MKS Łochowo - Wisełka II - Kacper Karólczak, Oliwier Lichowski, Oliwier Woźniak, Adam Zieliński, Nicholas Wolosiak, Michał Arendt, Jędrzej Jasiniecki, Mateusz Mazur, Jakub Jaciubek, Wiktor Majer, Konrad Poznań, Alex Kosecki. GLKS I Osielsko - Wisełka I - Szymon Rutkowski, Paulo Tobiasz, Olaf Głyżewski, Jakub Siekierkowski, Miłosz Sikora, Maksymilian Sikora, Patryk Kowalski, Mateusz Piątek, Gracjan Nowakowski, Oliwier Kirchner, Szymon Pączek, Mikołaj Bus. (http://wiselkabydgoszczford.futbolowo.pl)