Żacy zakończyli sezon ligowy.

Sezon ligowy 2018/2019 w wykonaniu naszych Żaków przeszedł już do historii.

Po rozegraniu meczy w 4 rundach, 16 turniejach i 48 spotkaniach została ustalona końcowa klasyfikacja wśród Żaków w okręgu bydgoskim Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Miło nam poinformować, że nasz drużyna występująca jako Wisełka II został sklasyfikowana na drugim miejscu i została vice mistrzem ligi Żaka!!!

Drużyna Wisełki I ostatecznie zajęła 10 miejsce, a Wisełka III sklasyfikowana została na 35 pozycji. W lidze udział wzięło 61 drużyn.

Dodam, że w lidze Żaka występowali zawodnicy urodzeni w 2010 roku i młodsi. Pierwsze dwie drużyny były złożone właśnie z chłopców rocznika 2010, a trzecia z chłopców rocznika 2011.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom osiągniętych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie KS Wisełki!