Zapowiedź kolejnej kolejki. Składy.

Przed nami kolejny piłkarski weekend, w którym zaprezentują się drużyny Wisełki.

Tym razem jako pierwsi na boisku zaprezentują się zawodnicy drużyny Młodzika, którzy swój mecz rozegrają w sobotę o godzinie 11.00 w Serocku ul.Wyzwolenia 33, gdzie naszym rywalem będzie drużyna lidera - Zawiszy III Bydgoszcz.

Zbiórka na miejscu o godzinie 10:15 !!! Zabieramy legitymacje, ochraniacze.

Zawodnicy powołani:

1. Kacper Karólczak, 2. Piotr Lewandowski, 3. Adam Zieliński, 4. Oliwier Woźniak, 5. Jakub Jaciubek, 6. Michał Arendt, 7. Mateusz Mazur, 8. Nicholas Wolosiak, 9. Wojciech Jędrzejczyk, 10. Jakub Szelągowski, 11. Szymon Rutkowski, 12. Franciszek Handke, 13. Jędrzej Jasiniecki

Pozostałe drużyny rozegrają swoje mecze w niedzielę. I tak drużyna Żaka, grająca w grupie 4 zagra swój ostatni turniej w rundzie jesiennej na stadionie Gwiazdy przy ulicy Bronikowskiego 45. Rywalami będą, poza gospodarzami, Zawisza Bydgoszcz i Wisła Strzelce Górne. Zbiórka o godzinie 13.40.

Zawodnicy powołani:

Kamil Krawczyk, Fabian Onyśko, Eryk Kluczyński, Adam Weber, Staś Kotlęga, Aleks Rogóż, Jakub Stasiak, Artur Nadolski, Alex Wilczoch, Michał Grużewski, Igor Dulęba.

Po Żakach do gry przystąpi drużyna Orlika starszego, która rozegra pierwszy turniej w II etapie rozgrywek Ligi Orlika. Jej rywalami będą drużyny Gryfu Sicienko, Dębu Potulice i MKSu Łochowo. Początek turnieju, który zostanie rozegrany na Orliku w Zielonczynie, w niedzielę o godzinie 15.30, a zbiórka o 15.00.

Zawodnicy powołani:

Jan Lewandowski, Jakub Siekierkowski, Jan Skonieczny, Paweł Sobkowiak, Dominik Szczepaniak, Olaf Głyżewski, Wiktor Majer, Mikołaj Gnutek, Szymon Karpiński, Maks Łubecki, Gracjan Nowakowski, Adam Zieliński.

Jako ostatnia rozpocznie swój turniej drużyna Orlika młodszego, która swój turniej rozegra na Orliku w Niemczu. Start w niedzielę o 17.30. Rywalami będą drużyny Victorii Niemcz, GLKS Osielsko i Chemika Bydgoszcz.

Zawodnicy powołani:

Maks Kordas, Adrian Chudziński, Mateusz Poliwodziński, Wojtek Maciejewski, Szymon Matyjasek, Oskar Kopras, Maks Sikora, Szymon Pączek, Jarek Marchewka, Staś Kotlęga, Eryk Kluczyński.