Koniec sezonu Młodzików.

Po Żakach i Orlikach wczoraj ostatni mecz rozegrała drużyna Młodzika młodszego, czym zakończyła sezon ligowy 2018/2019 w kategorii Młodzika starszego i młodszego.

Drużyna Młodzika starszego (2006) zakończyła swoje rozgrywki na 5 miejscu w II lidze wojewódzkiej - grupa zachodnia, zdobywając 19 punktów. Na ten dorobek złożyło się 6 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek.

Drużyna Wisełki I Młodzika młodszego (2007) obroniła swoją pozycję z rundy jesiennej i ponownie została wicemistrzem rozgrywek w I lidze wojewódzkiej! Na ten sukces złożyło się 10 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, co łącznie dało 31 punktów.

Z kolei drużyna Wisełki II Młodzika młodszego (2007/2008), o czym już pisaliśmy wcześniej wywalczyła awans do 3 ligi okręgowej, wygrywając rozgrywki w 4 lidze okręgowej. Bilans ich spotkań to 6 wygranych, 1 remis i 2 porażki.

Zatem rundę wiosenną na pewno można uznać za udaną. Dlatego gratulujemy osiągniętych wyników!!!

W nowym sezonie rocznik 2006 zmieni już kategorię wiekową i będzie grać w Trampkarzu.

Już w najbliższą niedzielę swój ostatni mecz rozegra drużyna Trampkarza i sezon 2018/2019 w wykonaniu KS Wisełka przejdzie do historii ...