Orlicy zakończyli sezon.

W dniu wczorajszym swój sezon ligowy 2018/2019 zakończyły drużyny Orlika.

Do rozgrywek w lidze Orlika zgłoszone były 93 drużyny, a w śród nich dwie drużyny Wisełki. W pierwszej grali chłopacy z rocznika 2008, a w drugiej z 2009. By ustalić końcową klasyfikację potrzebne były 4 rundy, 16 turniejów i 48 meczy. A w związku z dobrymi wynikami i wygrywaniem poszczególnych rund drużyna Wisełki I rozegrała jeszcze 49 mecz, który decydował o wygraniu ligi Orlika w okręgu bydgoskim K-PZPN. Niestety w tym decydującym meczu nasi zawodnicy, którzy zagrali w mocno osłabionym składzie, przegrali 1:2 i ostatecznie zajęli bardzo dobre 2 miejsce w lidze Orlika!

Z kolei Wisełka II, która musiała rywalizować z drużynami o rok starszymi od siebie ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach 15-16.

Gratulujemy dobrych występów i osiągniętych wyników!!!

W przyszłym roku zawodnicy z rocznika 2008 będą już rywalizować w kategorii Młodzika młodszego, a z 2009 dalej będą grać w Orliku.