KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon nowy klub na mapie piłkarskiej

Miło nam poinformować, iż z dniem 30.06.2015 powstał nowy klub piłkarski - Klub Sportowy Wisełka Bydgoszcz-Fordon. Tego właśnie dnia nastąpiło oficjalne wpisanie KS Wisełki do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszeń.

KS Wisełka to swego rodzaju kontynuacja działającej Szkółki Piłkarskiej "Wisełka Piłkarskie Maluchy". Powstanie nowego klubu pozwala nam na większe działania, jednak nie burzy dotychczasowej hierarchii działania szkółki. Szkółka WPM nadal będzie zajmowała się szkoleniem dzieci w wieku 4-10 lat. Po ukończeniu tego wieku mali piłkarze nie będą musieli szukać nowego klubu, czy też kończyć przygody z piłką, tylko automatycznie staną się zawodnikami KS Wisełki.

Powstanie nowego klubu daje nam również możliwość występowania w rozgrywkach K-PZPN czy też w turniejach w których dotychczas nie mogliśmy brać udział np. Puchar Tymbarka. W sezonie 2015/2016 Klub Sportowy Wisełka będzie reprezentowany w rozgrywkach K-PZPN w sumie przez dwa zespoły, które wystąpią w lidze Orlika. Już dziś zapraszamy wszystkich na mecze naszych wspaniałych piłkarzy.

Zapraszamy również do aktywnego działania w życiu nowo powstałego klubu. Wszelkie formy współpracy są przez nas mile widziane. Łączy nas Piłka!