KS Wisełka "Protektor" Fordon - Bydgoszcz wygrywa III Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Prezesa MLKS "Krajna"

KS Wisełka "Protektor" Fordon - Bydgoszcz wygrywa  III Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Prezesa MLKS "Krajna"

Dnia 23 sierpnia na 3 boiskach CSiR w Sępólnie Krajeńskim odbył się III Klubowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MLKS "Krajna". Do turnieju przystąpiło 10 drużyn z Bydgoszczy, Debrzna, Tucholi, Janikowa, Świecia, Niemcza, Grudziądza, Sępólna Krajeńskiego. Otwarcia turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Pan Marek Zieńko. Na turnieju byli również: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Marian Herder i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Franciszek Lesinski, Dyrektor CSiR Pan Marek Chart oraz Prezes MLKS Krajna Pan Jarosław Lipiński. Turniej został rozegrany systemem grupowym po 5 drużyn. Następnie rozegrano półfinały, z których 2 drużyny weszły do finału.

KS Wisełka "Protektor" Fordon - Bydgoszcz

Karólczak Kacper

Lichnowski Oliwier

Arendt Michał